O nás

Dnes dodáváme reklamní dárkové krabičky Truckbox® do všech států EU, Švýcarska, Velké Británie a Norska a jsme schopni vyrobit většinu značek a modelů nákladních aut, autobusů, dodávek, hasičských aut, cisteren, sklápěček, železničních lokomotiv a vagonů, vagonů metra, atd.

Noví i stávající zákazníci si mohou být jistý, že prioritou při výrobě krabiček Truckbox® je kvalitní grafické a výrobní zpracování.


První reklamní dárková krabička s designem kamionu - "praotec Truckbox" - měla u zákazníka a jeho obchodních partnerů nečekaný úspěch. Tady vznikla první myšlenka založení vlastní značky.

Truckbox® byl založen firmou Troll CD s.r.o. - grafické studio a reklamní agentura - v roce 2013 a ve stejný rok byl uveden na trh Truckbox Plus - kamion.

Rozšíření výrobního portfolia o další velikosti krabiček a dopravní prostředky bylo přirozeným důsledkem úspěchu značky.


Grafická příprava a výroba nového modelu nákladního auta, autobusu, dodávky, atd. je pro nás svátkem. Těšíme se na výsledek naší práce a na spokojenost našeho zákazníka. Někteří zákazníci vnímají výrobu svých Truckboxů už jako každoroční tradici.